Гарантія

Гарантійні умови

Стандартна гарантія один рік на всю нову техніку та на техніку, яка була у користуванні 5 днів гарантії від нашого магазину!

Рік офіційної гарантії Apple в усіх авторизованих сервісних центрах світу.

Умови гарантійного обслуговування:

Гарантійному обслуговуванню підлягають товари в повній комплектації. При пред’явленні гарантійної претензії, покупець зобов’язаний надати оригінальне пакування, інструкції, сполучні кабелі та інше.

Гарантійні претензії розглядаються при пред’явленні гарантійного талону.
Якщо купівля відбувалася в іншому місті і доставлялася кур’єрськими службами , покупець відправляє гарантійний товар продавцеві , а продавець повертає покупцеві відремонтований чи новий товар також кур’єрською службою . У разі гарантійного ремонту все пересилання оплачує продавець.
Причину виникнення дефектів обладнання визначають фахівці сервісного центру (термін проведення діагностики – від 1 до 5 робочих днів). При незгоді покупця з їх висновком, може бути проведена незалежна експертиза відповідно до закону “Про захист прав споживачів”.
Гарантійне обслуговування не поширюється на пошкодження, викликані не правильним підключенням, експлуатацією обладнання в позаштатному режимі, або в умовах, не передбачених виробником, а також тим, що сталося внаслідок дії сторонніх обставин (стрибків напруги електроживлення, стихійних лих і т.д.). Гарантійне обслуговування не поширюється на пристрої з механічними і тепловими ушкодженнями, а також на несправності, викликані покупцем у пристрої: конструкційних, програмних і інших змін (у тому числі моддінг – заміна панелей пристрою, JailBreak та інше).
Обладнання, несправність якого за висновком спеціалістів – є заводським браком, протягом 14 днів з моменту покупки обмінюється на нове. За відсутності ідентичного обладнання на складі компанії на момент обміну, продавець може запропонувати аналогічне обладнання або повернення грошових коштів.
Після закінчення 14 днів з моменту покупки, несправне обладнання з заводським браком приймається в ремонт на термін тривалістю до 45 днів. Після закінчення цього строку, або раніше покупцеві повертається відремонтоване справне обладнання. Якщо брак не є заводським, то продавець може здійснити ремонт за рахунок покупця ( після згоди покупця) .
У тому випадку, якщо дефекти носять невиправний характер і є заводським браком (згідно з висновком фахівців) , покупцеві видається нове обладнання, аналогічне зданому в ремонт по функціональності, споживчим якостям і за ціною, що діє на поточний момент. У тому випадку, якщо за час перебування обладнання на гарантійному обслуговуванні відбулися зміни ринкових цін, компанія залишає за собою право зарахувати несправне обладнання за поточною ціною прайс -листа.

Згідно ст. 25 Закону України “Про захист прав споживачів” протягом 14 -ти днів, не рахуючи дня купівлі , покупець має право обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо він не підійшов за формою, габаритами, забарвленням, розміром або комплектації. Обмін здійснюється у разі, якщо проданий товар не був у вживанні, не був активований, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, зовнішні плівки, фабричні ярлики, а також товарний чи касовий чек.”